Karmy dla piesków – najistotniejsze wiadomości

Karmy dla piesków – najistotniejsze wiadomości

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Marka Pedigree od lat trudni się produkcją żywności dla psów. Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców w ich propozycji można wypatrzyć karmy dla dużych psów, zaś dodatkowo i takie dobrane dla szczeniąt. Jest więc to szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz czworonogów dojrzałych znacząco się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te zagadnienia i przedstawić ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa warianty żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe pierwsze w ofercie firmy odkryjemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich ras piesków oraz 3 gatunki żywności przeznaczone dla piesków ras małych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została przygotowana przez zbiór kompetentnych ekspertów z myślą o tym, by zapewnić szczeniętom najskuteczniejszy rozkwit. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są perfekcyjne dla wrażliwych żołądków małych piesków. Dodatkowo karmy Pedigree junior okraszona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w okresie silnego przyrostu. Obok walorów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o walorach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, sporą porcję mięcha (26%), oleje oraz tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
karmy dla psów w sklepie zoologicznym online https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka świadczy też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada świeże mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która poprawia przyjmowanie elementów odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie jeno zjadliwa, lecz i wartościowa i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior ma pierwiastki winne za mocne i także zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), powiększające odporność (witamina E oraz minerały) oraz wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki zastosowaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Zamykając oferta firmy Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest względnie obfita, umiemy w niej wyszukać również karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Oraz są to karmy zrobione przez markę, która trwa na rynku od wielu lat oraz jeszcze zmienia swoje produkty korzystając z na doświadczeniu swoim oraz fachowców z jakimi współtworzy. Dzięki temuż są to karmy perfekcyjnie dobrane do potrzeb aktywnie kształtujących się szczeniąt również ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.